BLAM on lühend nimest Bonneville Laboratoire Acoustique Musique

Guy Bonneville – brändi BLAM ideeline  inspireerija ja asutaja, on maailmakuulus autode eliitakustika ja -heliaparatuuri arendamise spetsialist. Enne oma brändi loomist juhtis Guy Bonneville aastaid autode helitehnika suunda maailmakuulsas Focal-JMLab-is.

«Muusikalembese inimesena olen lapsepõlvest saati taasesituse kvaliteeti alati väga tähtsaks pidanud. Hakanud hobi korras tegelema elektroonikaga, valmistasin kõigepealt oma esimese koduse helisüsteemi ning hiljem varustasin ka oma esimese auto kvaliteetse audiosüsteemiga. Elus on mul juhust olnud töötada nii DJ-na kui ka ühes Prantsuse kuulsas helisüsteemide tootmise ettevõttes – algul müügiosakonnas, mille juhiks ma ajapikku  tõusin, ja seejärel autosüsteemide suuna direktorina. Nende pikkade aastate jooksul olen loonud suurepärased ärisuhted arvukate partneritega üle kogu maailma, nende sõprus ja usaldus võimaldas mul hakata tootma seadmeid oma kaubamärgi all.”

French Sound

BLAM – suurepärane heli Prantsusmaalt!

BLAMi edu aluseks on meie spetsialistide kogemused. Nad on rohkem kui 25 aastat pühendanud koduste ja autode helisüsteemide kõrgeima klassi akustika väljatöötamisele ja projekteerimisele. Tänu sellele pakume teile igati laitmatu kvaliteediga toodet!

Loome komponente, mis suudavad mis tahes helitugevusel täpselt taasesitada muusika dünaamikat, säilitades seejuures heli uskumatu ehtsuse ja loomulikkuse. Selline heli on maailmas tuntud mõistena Prantsuse helija  seda armastavad paljud fännid. See on iga instrumendi heli väga täpsest taasesitusest tulenev hiilgav tasakaal, esineja emotsioonide väljendamise võrratu täpsus ja isegi väikeste nüansside detailne viimistlus, mis muudab muusika ebatavaliselt elavaks.

 Oleme oma laboris ja tootmises teie rõõmuks välja töötanud kaks ülikvaliteetse akustika sarja BLAM, need on  SIGNATURE´i, LIVE´i ja RELAX´i komponentide ja aparatuuri seeriad.

Kõik BLAMi kaubamärgi all pakutavad tooted läbivad rangeima kvaliteedikontrolli ja enne tarbijatele saatmist testitakse põhjalikult nende vastavust deklareeritud parameetritele. Selline range kontroll kõikides tootmisetappides võimaldab tagada kõrgeima kvaliteedi ja karakteristikute stabiilsuse isegi suhteliselt odavates algtaseme komponentides.

BLAMiga kogete muusika kuulamisest  tõelist naudingut!

Tulge kuulama audiosüsteemi Blam!

Blam listening

Kutsume teid meie salongi kuulama autokõlareid ja võimendeid Blam – puhas ja loomulik Prantsuse heli. Ainult meil saate valida komponendid kõla järgi, mis meeldib just teile. Ärge ostke enam põrsast kotis! Ootame teid külla!
Broneerige oma tuleku kuupäev ja kellaaeg.
Või helistage +372 5025285